Dulimex DX 600-11E harpsluiting handelsuitvoering 11 mm verzinkt 8000.003.0011
Artikelnummer: A30200315
- Harpsluiting handelsuitvoering verzinkt
- Dulimex DX
- Type 600-11E
- 8000.003.0011
- 8716336419059
Vanaf 25
€ 1,36 per stuk
0,34 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 1,79 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 100
€ 1,28 per stuk
0,43 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Harpsluiting handelsuitvoering verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 600-11E
-
8000.003.0011
-
8716336419059
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Advies: niet geschikt voor hijsdoeleinden
-
Schäkel geschweift handelsüblich 11 mm verzinkt
-
Manille lyre commerciale 11 mm zingué
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8000.003.0011 Y30200315 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 80000030011 |
| EAN artikel | 8716336419059 |
| EAN verpakking | 8716336025359 |
| EAN ompak | 8714140226528 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10034740 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Sluitingen - Harpsluitingen - Harpsluiting verzinkt |
| Productgroep | Harpsluitingen |
| Productsoort | Harpsluiting handelsuitvoering verzinkt |
| Type | 600-11E |
| Alternatief type | 60011E |
| Minimum besteleenheid | 25 stuks |
| d | 11 mm |
| L | 44,5 mm |
| w | 22 mm |
| WLL | 400 kg |
| Verpakking | Bulkverpakking |