Dulimex DX 600-08E harpsluiting handelsuitvoering 8 mm verzinkt 8000.003.0008
Artikelnummer: A30203850
- Harpsluiting handelsuitvoering verzinkt
- Dulimex DX
- Type 600-08E
- 8000.003.0008
- 8716336418755
Vanaf 50
€ 0,60 per stuk
0,15 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 0,94 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 300
€ 0,57 per stuk
0,19 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Harpsluiting handelsuitvoering verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 600-08E
-
8000.003.0008
-
8716336418755
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Advies: niet geschikt voor hijsdoeleinden
-
Schäkel geschweift handelsüblich 8 mm verzinkt
-
Manille lyre commerciale 8 mm zingué
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8000.003.0008 Y30203850 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 80000030008 |
| EAN artikel | 8716336418755 |
| EAN verpakking | 8716336025052 |
| EAN ompak | 8714140226498 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10034650 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Sluitingen - Harpsluitingen - Harpsluiting verzinkt |
| Productgroep | Harpsluitingen |
| Productsoort | Harpsluiting handelsuitvoering verzinkt |
| Type | 600-08E |
| Alternatief type | 60008E |
| Minimum besteleenheid | 50 stuks |
| d | 8 mm |
| L | 32 mm |
| w | 16 mm |
| WLL | 200 kg |
| Verpakking | Bulkverpakking |