Dulimex DX 600-05E harpsluiting handelsuitvoering 5 mm verzinkt 8000.003.0005
Artikelnummer: A30204016
- Harpsluiting handelsuitvoering verzinkt
- Dulimex DX
- Type 600-05E
- 8000.003.0005
- 8716336418557
Vanaf 100
€ 0,35 per stuk
0,09 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 0,69 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1000
€ 0,33 per stuk
0,11 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Harpsluiting handelsuitvoering verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 600-05E
-
8000.003.0005
-
8716336418557
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Advies: niet geschikt voor hijsdoeleinden
-
Schäkel geschweift handelsüblich 5 mm verzinkt
-
Manille lyre commerciale 5 mm zingué
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8000.003.0005 Y30204016 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 80000030005 |
| EAN artikel | 8716336418557 |
| EAN verpakking | 8716336024857 |
| EAN ompak | 8716336548445 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10034609 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Sluitingen - Harpsluitingen - Harpsluiting verzinkt |
| Productgroep | Harpsluitingen |
| Productsoort | Harpsluiting handelsuitvoering verzinkt |
| Type | 600-05E |
| Alternatief type | 60005E |
| Minimum besteleenheid | 100 stuks |
| d | 5 mm |
| L | 19,5 mm |
| w | 10 mm |
| WLL | 80 kg |
| Verpakking | Bulkverpakking |