Dulimex DX 598-06060I oogbout 6x60 mm RVS AISI 316 8000.545.060I
Artikelnummer: A30200002
- Oogbout metrisch draad RVS AISI 316
- Dulimex DX
- Type 598-06060I
- 8000.545.060I
- 8716336441654
Vanaf 10
€ 3,08 per stuk
0,77 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 4,04 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 600
€ 2,69 per stuk
1,15 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Oogbout metrisch draad RVS AISI 316
-
Merk Dulimex DX
-
Type 598-06060I
-
8000.545.060I
-
8716336441654
-
Materiaal: RVS AISI 304
-
Finish: gepolijst
-
Dulimex DX 598-06060I oogbout 6x60 mm RVS AISI 316 8000.545.060I kopen?
-
Dulimex DX Oogbout RVS A4 en meer Oogbouten en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8000.545.060I |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 8000545060I |
| EAN artikel | 8716336441654 |
| EAN verpakking | 8716336095659 |
| EAN ompak | 8714140224241 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10034905 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Bouten - Oogbouten - Oogbout RVS A4 |
| Productgroep | Oogbouten metrisch draad RVS AISI 316 |
| Productsoort | Oogbout metrisch draad RVS AISI 316 |
| Type | 598-06060I |
| Alternatief type | 59806060I |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Dikte metrisch draad diameter | M6 mm |
| Lengte metrisch draad | 60 mm |
| Materiaal | RVS AISI 304 |
| Finish | Gepolijst |
| Diameter | 16 mm |
| D | 26 mm |
| H | 30 mm |
| Verpakking | Bulkverpakking |