Dulimex DX 582-24E C15E ringmoer DIN 582 M24 materiaal C15E verzinkt 8582.240.C15E
Artikelnummer: A30203089
- Ringmoer DIN 582 C15E verzinkt
- Dulimex DX
- Type 582-24E C15E
- 8582.240.C15E
- 8716336569662
Vanaf 2
€ 8,66 per stuk
1,84 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 11,03 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 20
€ 8,14 per stuk
2,36 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Ringmoer DIN 582 C15E verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 582-24E C15E
-
8582.240.C15E
-
8716336569662
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Normering: DIN 582 C15E
-
Ringmuttern DIN 582 M24 material C15E verzinkt
-
Anneaux de levage femelle DIN 582 M24 matériel C15E zingué
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8582.240.C15E Y30203089 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 8582240C15E |
| EAN artikel | 8716336569662 |
| EAN verpakking | 8714140212927 |
| EAN ompak | 8714140227181 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10565394 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Moeren - Oogmoer - Oogmoer DIN 582 staal C15 verzinkt |
| Productgroep | Ringmoeren |
| Productsoort | Ringmoer DIN 582 C15E verzinkt |
| Type | 582-24E C15E |
| Alternatief type | 58224EC15E |
| Minimum besteleenheid | 2 stuks |
| a | M24 |
| k | 20 mm |
| c | 90 mm |
| d | 50 mm |
| h | 90 mm |
| WLL | 1800 kg |