Dulimex DX 582-20E ringmoer type 582 M20 verzinkt 8000.005.8220
Artikelnummer: A30200150
- Ringmoer gelijkend DIN 582 verzinkt
- Dulimex DX
- Type 582-20E
- 8000.005.8220
- 8716336449353
Vanaf 5
€ 3,92 per stuk
0,83 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 4,99 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 45
€ 3,69 per stuk
1,07 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Ringmoer gelijkend DIN 582 verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 582-20E
-
8000.005.8220
-
8716336449353
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Normering: DIN 582 (uitgave maart 1972)
-
Ringmutter ähnlich DIN 582 M20 verzinkt
-
Anneau de levage femelle ressemblant DIN 582 M20 zingué
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8000.005.8220 Y30200150 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 80000058220 |
| EAN artikel | 8716336449353 |
| EAN verpakking | 8716336114053 |
| EAN ompak | 8716336549664 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10034898 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Moeren - Oogmoer - Oogmoer DIN 582 staal C15 verzinkt |
| Productgroep | Ringmoeren |
| Productsoort | Ringmoer gelijkend DIN 582 verzinkt |
| Type | 582-20E |
| Alternatief type | 58220E |
| Minimum besteleenheid | 5 stuks |
| a | M20 |
| k | 16 mm |
| c | 72 mm |
| d | 40 mm |
| h | 71 mm |
| WLL | 1200 kg |
| Verpakking | Bulkverpakking |