Dulimex DX 582-20E C15E ringmoer DIN 582 M20 materiaal C15E verzinkt 8582.200.C15E
Artikelnummer: A30203088
- Ringmoer DIN 582 C15E verzinkt
- Dulimex DX
- Type 582-20E C15E
- 8582.200.C15E
- 8716336569631
Vanaf 5
€ 4,14 per stuk
1,04 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 5,44 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 45
€ 3,88 per stuk
1,29 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Ringmoer DIN 582 C15E verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 582-20E C15E
-
8582.200.C15E
-
8716336569631
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Normering: DIN 582 C15E
-
Ringmuttern DIN 582 M20 material C15E verzinkt
-
Anneaux de levage femelle DIN 582 M20 matériel C15E zingué
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8582.200.C15E Y30203088 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 8582200C15E |
| EAN artikel | 8716336569631 |
| EAN verpakking | 8716336569648 |
| EAN ompak | 8716336569624 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10565391 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Moeren - Oogmoer - Oogmoer DIN 582 staal C15 verzinkt |
| Productgroep | Ringmoeren |
| Productsoort | Ringmoer DIN 582 C15E verzinkt |
| Type | 582-20E C15E |
| Alternatief type | 58220EC15E |
| Minimum besteleenheid | 5 stuks |
| a | M20 |
| k | 16 mm |
| c | 72 mm |
| d | 40 mm |
| h | 71 mm |
| WLL | 1200 kg |