Dulimex DX 582-08E C15E ringmoer DIN 582 M8 materiaal C15E verzinkt 8582.080.C15E
Artikelnummer: A30203084
- Ringmoer DIN 582 C15E verzinkt
- Dulimex DX
- Type 582-08E C15E
- 8582.080.C15E
- 8716336569518
Vanaf 25
€ 0,81 per stuk
0,20 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 1,12 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 350
€ 0,76 per stuk
0,25 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Ringmoer DIN 582 C15E verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 582-08E C15E
-
8582.080.C15E
-
8716336569518
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Normering: DIN 582 C15E
-
Ringmuttern DIN 582 M8 material C15E verzinkt
-
Anneaux de levage femelle DIN 582 M8 matériel C15E zingué
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8582.080.C15E Y30203084 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 8582080C15E |
| EAN artikel | 8716336569518 |
| EAN verpakking | 8716336569525 |
| EAN ompak | 8716336569501 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10565383 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Moeren - Oogmoer - Oogmoer DIN 582 staal C15 verzinkt |
| Productgroep | Ringmoeren |
| Productsoort | Ringmoer DIN 582 C15E verzinkt |
| Type | 582-08E C15E |
| Alternatief type | 58208EC15E |
| Minimum besteleenheid | 25 stuks |
| a | M8 |
| k | 8 mm |
| c | 36 mm |
| d | 20 mm |
| h | 36 mm |
| WLL | 140 kg |