Dulimex DX 580-24I ringschroef type 580 M24 RVS AISI 316 8000.058.0I24
Artikelnummer: A30200049
- Ringschroef gelijkend DIN 580 RVS AISI 316
- Dulimex DX
- Type 580-24I
- 8000.058.0I24
- 8716336446857
Vanaf 2
€ 38,31 per stuk
12,77 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 53,64 per stuk
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Ringschroef gelijkend DIN 580 RVS AISI 316
-
Merk Dulimex DX
-
Type 580-24I
-
8000.058.0I24
-
8716336446857
-
Materiaal: RVS AISI 316
-
Finish: gepolijst
-
Advies: niet geschikt voor hijsdoeleinden
-
Normering: gelijkend DIN 580
-
Ringschraube ähnlich DIN 580 M24 Niro A4 AISI 316
-
Anneau de levage mâle ressemblant DIN 580 M24 inoxydable AISI 316
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8000.058.0I24 Y30200049 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 80000580I24 |
| EAN artikel | 8716336446857 |
| EAN verpakking | 8716336109059 |
| EAN ompak | 8716336552886 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10035792 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Bouten - Oogbouten - Oogbout DIN 580 RVS A4 |
| Productgroep | Ringschroeven |
| Productsoort | Ringschroef gelijkend DIN 580 RVS AISI 316 |
| Type | 580-24I |
| Alternatief type | 58024I |
| Minimum besteleenheid | 2 stuks |
| a | M24 |
| k | 20 mm |
| c | 90 mm |
| d | 50 mm |
| l | 36 mm |
| h | 90 mm |
| WLL | 1800 kg |
| Verpakking | Bulkverpakking |