Dulimex DX 580-12I ringschroef type 580 M12 RVS AISI 316 8000.058.0I12
Artikelnummer: A30200046
- Ringschroef gelijkend DIN 580 RVS AISI 316
- Dulimex DX
- Type 580-12I
- 8000.058.0I12
- 8716336446550
Vanaf 5
€ 8,20 per stuk
2,05 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 10,76 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 120
€ 7,94 per stuk
2,31 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Ringschroef gelijkend DIN 580 RVS AISI 316
-
Merk Dulimex DX
-
Type 580-12I
-
8000.058.0I12
-
8716336446550
-
Materiaal: RVS AISI 316
-
Finish: gepolijst
-
Advies: niet geschikt voor hijsdoeleinden
-
Normering: gelijkend DIN 580
-
Ringschraube ähnlich DIN 580 M12 Niro A4 AISI 316
-
Anneau de levage mâle ressemblant DIN 580 M12 inoxydable AISI 316
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8000.058.0I12 Y30200046 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 80000580I12 |
| EAN artikel | 8716336446550 |
| EAN verpakking | 8716336108755 |
| EAN ompak | 8716336552855 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10035032 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Bouten - Oogbouten - Oogbout DIN 580 RVS A4 |
| Productgroep | Ringschroeven |
| Productsoort | Ringschroef gelijkend DIN 580 RVS AISI 316 |
| Type | 580-12I |
| Alternatief type | 58012I |
| Minimum besteleenheid | 5 stuks |
| a | M12 |
| k | 12 mm |
| c | 54 mm |
| d | 30 mm |
| l | 20,5 mm |
| h | 53 mm |
| WLL | 340 kg |
| Verpakking | Bulkverpakking |