Dulimex DX 580-10B ringschroef type 580 M10 blank staal 8000.580.10BL
Artikelnummer: A30200011
  • Ringschroef gelijkend DIN 580 blank
  • Dulimex DX
  • Type 580-10B
  • 8000.580.10BL
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
  • Merk Dulimex DX
  • Type 580-10B
  • 8000.580.10BL
  • Materiaal: staal
  • Finish: blank
  • Normering: DIN 580 (uitgave maart 1972)
  • Dulimex DX 580-10B ringschroef type 580 M10 blank staal 8000.580.10BL kopen?
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 8000.580.10BL
Alternatief artikelnummer leverancier 800058010BL
EAN artikel 8716336443955
EAN verpakking 8716336636210
EAN ompak 8714140224395
Intrastat CBS code 73269098
Artikel ID N10034723
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Bouten - Oogbouten - Oogbout DIN 580 staal
Productgroep Ringschroeven gelijkend DIN 580 blank
Productsoort Ringschroef gelijkend DIN 580 blank
Alternatief type 58010B
Minimum besteleenheid 1 stuk
Materiaal Staal
Finish Blank
a M10
k 10 mm
c 45 mm
d 25 mm
l 17 mm
h 45 mm