Dulimex DX 580-08I ringschroef type 580 M8 RVS AISI 316 8000.058.0I08
Artikelnummer: A30200044
- Ringschroef gelijkend DIN 580 RVS AISI 316
- Dulimex DX
- Type 580-08I
- 8000.058.0I08
- 8716336446352
Vanaf 10
€ 2,73 per stuk
0,68 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 3,58 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 350
€ 2,39 per stuk
1,02 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Ringschroef gelijkend DIN 580 RVS AISI 316
-
Merk Dulimex DX
-
Type 580-08I
-
8000.058.0I08
-
8716336446352
-
Materiaal: RVS AISI 316
-
Finish: gepolijst
-
Advies: niet geschikt voor hijsdoeleinden
-
Normering: gelijkend DIN 580
-
Ringschraube ähnlich DIN 580 M8 Niro A4 AISI 316
-
Anneau de levage mâle ressemblant DIN 580 M8 inoxydable AISI 316
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8000.058.0I08 Y30200044 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 80000580I08 |
| EAN artikel | 8716336446352 |
| EAN verpakking | 8716336108557 |
| EAN ompak | 8716336552831 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10034918 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Bouten - Oogbouten - Oogbout DIN 580 RVS A4 |
| Productgroep | Ringschroeven |
| Productsoort | Ringschroef gelijkend DIN 580 RVS AISI 316 |
| Type | 580-08I |
| Alternatief type | 58008I |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| a | M8 |
| k | 8 mm |
| c | 36 mm |
| d | 20 mm |
| l | 13 mm |
| h | 36 mm |
| WLL | 140 kg |
| Verpakking | Bulkverpakking |