Dulimex DX 5700-08I beugelstrip 8 mm RVS AISI 316 8000.005.70I8
Artikelnummer: A30200409
- Beugelstrip RVS AISI 316
- Dulimex DX
- Type 5700-08I
- 8000.005.70I8
- 8716336443351
Vanaf 50
€ 1,96 per stuk
0,65 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 3,01 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 800
€ 1,83 per stuk
0,78 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Beugelstrip RVS AISI 316
-
Merk Dulimex DX
-
Type 5700-08I
-
8000.005.70I8
-
8716336443351
-
Materiaal: RVS AISI 316
-
Finish: gepolijst
-
Rundstahlbügel 8 mm Niro A4 AISI 316
-
Étrier 8 mm inoxydable AISI 316
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8000.005.70I8 Y30200409 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 800000570I8 |
| EAN artikel | 8716336443351 |
| EAN verpakking | 8716336098551 |
| EAN ompak | 8714140222353 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10034858 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - IJzerwaren - Beugels - Beugelstrip RVS A4 |
| Productgroep | Beugelstrips RVS AISI 316 |
| Productsoort | Beugelstrip RVS AISI 316 |
| Type | 5700-08I |
| Alternatief type | 570008I |
| Minimum besteleenheid | 50 stuks |
| D | 8 mm |
| L | 65 mm |
| H | 16 mm |
| W | 26 mm |
| Verpakking | Bulkverpakking |