Dulimex DX 5700-05I beugelstrip 5 mm RVS AISI 316 8000.005.70I5
Artikelnummer: A30200407
- Beugelstrip RVS AISI 316
- Dulimex DX
- Type 5700-05I
- 8000.005.70I5
- 8716336443153
Vanaf 50
€ 0,95 per stuk
0,24 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 1,48 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 2400
€ 0,92 per stuk
0,27 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Beugelstrip RVS AISI 316
-
Merk Dulimex DX
-
Type 5700-05I
-
8000.005.70I5
-
8716336443153
-
Materiaal: RVS AISI 316
-
Finish: gepolijst
-
Rundstahlbügel 5 mm Niro A4 AISI 316
-
Étrier 5 mm inoxydable AISI 316
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8000.005.70I5 Y30200407 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 800000570I5 |
| EAN artikel | 8716336443153 |
| EAN verpakking | 8716336098353 |
| EAN ompak | 8716336549466 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10034756 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - IJzerwaren - Beugels - Beugelstrip RVS A4 |
| Productgroep | Beugelstrips RVS AISI 316 |
| Productsoort | Beugelstrip RVS AISI 316 |
| Type | 5700-05I |
| Alternatief type | 570005I |
| Minimum besteleenheid | 50 stuks |
| D | 5 mm |
| L | 50 mm |
| H | 13 mm |
| W | 22 mm |
| Verpakking | Bulkverpakking |