Dulimex DX 5685A-05I Genovese ketting bundel DIN 5685A 5 mm RVS AISI 316 8005.685.A05I
Artikelnummer: A30201222
- Genovese ketting op bundel DIN 5685A RVS AISI 316
- Dulimex DX
- Type 5685A-05I
- 8005.685.A05I
- 8716336634292
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Genovese ketting op bundel DIN 5685A RVS AISI 316
-
Merk Dulimex DX
-
Type 5685A-05I
-
8005.685.A05I
-
8716336634292
-
DX Genovese ketting DIN 5685A RVS AISI 316 is zeer goed beschermd tegen roest
-
De ketting is dan ook uitermate geschikt voor de buitentoepassing en in ruimtes met een hoge luchtvochtigheid
-
In combinatie met het DX RVS ketting toebehoren, zoals karabijnhaken en D- en H-sluitingen, zijn vele toepassingen in te vullen in bijvoorbeeld:
-
Bouwenamp Industrie
-
Scheepsvaart en Watersport
-
Stallen- en kassenbouw
-
Technische info
-
DX Genovese ketting DIN 5685A RVS AISI 316 bestaat uit een gelaste middenschakel die tussen de langschalmige voetkettingschakel en kortschalmige scheepskettingschakel in zit
-
De ketting is gemaakt roestvaststaal
-
Roestvaststaal (RVS), in de volksmond ook wel roestvrijstaal genoemd, is volgens de Amerikaanse norm conform AISI 316
-
Het heeft een hoge corrosieweerstand, is onderhoudsvriendelijk en is niet-magnetisch
-
Zoals gezegd beschermt deze finishing de ketting zeer goed tegen roestvorming
-
Toepassingsadvies
-
Deze voetketting is niet geschikt voor hijsdoeleinden en mogen absoluut niet gebruikt worden in veiligheidstoepassingen
-
De ketting is
-
Niet getest met een proeflast
-
De maximale belasting is dan ook ter indicatie
-
Alternatief
-
Een alternatief dat ook erg geschikt is voor de buitentoepassing is thermisch verzinkte genovese ketting
-
Net als RVS is een thermisch verzinkte ketting ook zeer goed beschermd tegen roestvorming
-
Materiaal: RVS AISI 316
-
Finish: gepolijst
-
Advies: niet geschikt voor hijsdoeleinden
-
Normering: DIN 5685A
-
Dulimex DX 5685A-05I Genovese ketting bundel DIN 5685A 5 mm RVS AISI 316 8005.685.A05I kopen?
-
Dulimex DX Genovese ketting RVS A4 en meer Genovese kettingen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8005.685.A05I |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 8005685A05I |
| EAN artikel | 8716336634292 |
| EAN verpakking | 8716336634278 |
| EAN ompak | 8716336634285 |
| Intrastat CBS code | 73158200 |
| Artikel ID | N10375768 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kettingen - Genovese kettingen - Genovese ketting RVS A4 |
| Productgroep | Genovese kettingen op bundel DIN 5685A RVS AISI 316 |
| Productsoort | Genovese ketting op bundel DIN 5685A RVS AISI 316 |
| Type | 5685A-05I |
| Alternatief type | 5685A05I |
| Minimum besteleenheid | 30 meter |
| Lengte per bundel | 30 m |
| Materiaal | RVS AISI 316 |
| Finish | Gepolijst |
| Advies | Niet geschikt voor hijsdoeleinden |
| Normering | DIN 5685A |
| d | 5 mm |
| t | 21 mm |
| b | 20 mm |
| Maximale belasting ter indicatie | 125 kg |