Dulimex DX 550-30E D-sluiting borstbout DIN 82101 WLL 5000 kg beugel 32 mm pin 36 mm staal verzinkt 9.321550500
Artikelnummer: A30200251
- D-sluiting DIN 82101 verzinkt
- Dulimex DX
- Type 550-30E
- 9.321550500
- 8713138343155
Vanaf 1
€ 33,09 per stuk
8,27 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
D-sluiting DIN 82101 verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 550-30E
-
9.321550500
-
8713138343155
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Normering: DIN 82101
-
Dulimex DX 550-30E D-sluiting borstbout DIN 82101 WLL 5000 kg beugel 32 mm pin 36 mm staal verzinkt 9.321550500 kopen?
-
Dulimex DX D-sluiting verzinkt en meer D-sluitingen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9.321550500 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9321550500 |
| EAN artikel | 8713138343155 |
| EAN verpakking | 8713138303159 |
| EAN ompak | 8713138363153 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10263381 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Sluitingen - D-sluitingen - D-sluiting verzinkt |
| Productgroep | D-sluitingen DIN 82101 verzinkt |
| Productsoort | D-sluiting DIN 82101 verzinkt |
| Type | 550-30E |
| Alternatief type | 55030E |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| Normering | DIN 82101 |
| d | 36 mm |
| D | 32 mm |
| H | 111 mm |
| B | 47 mm |
| WLL | 5000 kg |