Dulimex DX 550-04E D-sluiting borstbout DIN 82101 WLL 100 kg beugel 5 mm pin 5 mm staal verzinkt 9.321550010
Artikelnummer: A30200240
- D-sluiting DIN 82101 verzinkt
- Dulimex DX
- Type 550-04E
- 9.321550010
- 8713138342608
Vanaf 25
€ 13,85 per 25 stuks
0,12 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
D-sluiting DIN 82101 verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 550-04E
-
9.321550010
-
8713138342608
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Normering: DIN 82101
-
Dulimex DX 550-04E D-sluiting borstbout DIN 82101 WLL 100 kg beugel 5 mm pin 5 mm staal verzinkt 9.321550010 kopen?
-
Dulimex DX D-sluiting verzinkt en meer D-sluitingen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9.321550010 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9321550010 |
| EAN artikel | 8713138342608 |
| EAN verpakking | 8714140213078 |
| EAN ompak | 8713138362606 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10033445 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Sluitingen - D-sluitingen - D-sluiting verzinkt |
| Productgroep | D-sluitingen DIN 82101 verzinkt |
| Productsoort | D-sluiting DIN 82101 verzinkt |
| Type | 550-04E |
| Alternatief type | 55004E |
| Minimum besteleenheid | 25 stuks |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| Normering | DIN 82101 |
| d | 5 mm |
| D | 5 mm |
| H | 15,5 mm |
| B | 7 mm |
| WLL | 100 kg |