Dulimex DX 50-10K musketonhaak 10 mm-3/8 inch lengte 50 mm ronde wervel zamac vernikkeld 8000.260.Z10B
Artikelnummer: A30200595
- Musketon 50 serie zamac
- Dulimex DX
- Type 50-10K
- 8000.260.Z10B
- 8716336412654
Vanaf 100
€ 0,58 per stuk
0,19 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 1,04 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1800
€ 0,54 per stuk
0,23 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Musketon 50 serie zamac
-
Merk Dulimex DX
-
Type 50-10K
-
8000.260.Z10B
-
8716336412654
-
Materiaal: zamac
-
Karabinerhaken 10 mm-3/8 Länge 50 mm Rundwirbel Druckguss vernickelt
-
Mousqueton 10 mm-3/8 longueur: 50 mm touret rond zamak nickelé
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8000.260.Z10B Y30200595 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 8000260Z10B |
| EAN artikel | 8716336412654 |
| EAN verpakking | 8716336014759 |
| EAN ompak | 8714140223978 |
| Intrastat CBS code | 79070000 |
| Artikel ID | N10034641 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - IJzerwaren - Musketonhaken - Musketonhaak zamac vernikkeld |
| Productgroep | Musketons 50 serie zamac |
| Productsoort | Musketon 50 serie zamac |
| Type | 50-10K |
| Alternatief type | 5010K |
| Minimum besteleenheid | 100 stuks |
| L | 50 mm |
| B | 10 mm |
| Finish | Vernikkeld |