Dulimex DX 407-01P ZL draadspanner nummer 1 80 mm groen gecoat per stuk gelabeld - A30202858 - afbeelding 1
Dulimex DX 407-01P ZL draadspanner nummer 1 80 mm groen gecoat per stuk gelabeld - A30202858 - afbeelding 2
Dulimex DX 407-01P ZL draadspanner nummer 1 80 mm groen gecoat per stuk gelabeld - A30202858 - afbeelding 3

Dulimex DX 407-01P ZL draadspanner nummer 1 80 mm groen gecoat per stuk gelabeld 8000.316.01GR

Artikelnummer: A30202858

  • Draadspanner groen gecoat
  • Dulimex DX
  • Type 407-01P ZL
  • 8000.316.01GR
  • 8716336560683

Vanaf 10 € 1,07 per stuk 0,23 € off -17,5% Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1 € 1,36 per stuk Incl. 21,00% BTW
Vanaf 100 € 1,00 per stuk 0,29 € off -22,5% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
    Voor de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen worden bijkomende kosten apart in rekening gebracht.
Voorraad: voorraadhoudend – 6 op voorraad
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.

Let op!

  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Voor bestellingen met groot volume, afwijkende afmetingen of gewicht van meer dan 20 kg kunnen voor uitlevering additionele transportkosten, bovenop de transportkosten aangegeven in de winkelwagen, worden berekend
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Snel leverbaar
    Product is voorraadhoudend
    6 producten op voorraad

Video's

Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections

Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections

Beschrijving

  • Draadspanner groen gecoat

  • Merk Dulimex DX

  • Type 407-01P ZL

  • 8000.316.01GR

  • 8716336560683

  • Materiaal: staal

  • Finish: groen gecoat

  • Dulimex DX 407-01P ZL draadspanner nummer 1 80 mm groen gecoat per stuk gelabeld 8000.316.01GR kopen?

  • Dulimex DX Draadspanner gecoat en meer Draadspanners en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 8000.316.01GR
Alternatief artikelnummer leverancier 800031601GR
EAN artikel 8716336560683
EAN verpakking 8716336560508
EAN ompak 8716336560690
Intrastat CBS code 73269098
Artikel ID N10262184
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productclassificatie IJzerwaren - Draadmaterialen - Draadspanners - Draadspanner - Draadspanner gecoat
Productgroep Draadspanners groen gecoat
Productsoort Draadspanner groen gecoat
Type 407-01P ZL
Alternatief type 40701PZL
Minimum besteleenheid 10 stuks
Nummer 1
Materiaal Staal
Finish Groen gecoat
L 80 mm
A 27 mm
Gelabeld EAN per stuk

Leverancier

Dulimex - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien2