Dulimex DX 400-06E staaldraadklem type 741 6 mm verzinkt 8000.003.0506
Artikelnummer: A30203816
- Staaldraadklem type 741 verzinkt
- Dulimex DX
- Type 400-06E
- 8000.003.0506
- 8716336423452
Vanaf 100
€ 0,20 per stuk
0,04 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 0,37 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1000
€ 0,18 per stuk
0,05 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Staaldraadklem type 741 verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 400-06E
-
8000.003.0506
-
8716336423452
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Normering: gelijkend DIN 741 (met uitzondering van 8400-nummers)
-
Drahtseilklemme ähnlich DIN 741 6 mm verzinkt
-
Serre-câble ressemblant DIN 741 6 mm zingué
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8000.003.0506 Y30203816 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 80000030506 |
| EAN artikel | 8716336423452 |
| EAN verpakking | 8716336032753 |
| EAN ompak | 8716336548698 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10034587 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kabels - Kabelklemmen - Staaldraadklem DIN 741 verzinkt |
| Productgroep | Staaldraadklemmen type 741 verzinkt |
| Productsoort | Staaldraadklem type 741 verzinkt |
| Type | 400-06E |
| Alternatief type | 40006E |
| Minimum besteleenheid | 100 stuks |
| Geschikt voor staalkabel diameter | 6 mm |
| C | 25 mm |
| B | 12 mm |
| H | 28 mm |
| H1 | 11 mm |
| A | 13 mm |
| E | 11 mm |
| D | 5 mm |
| Verpakking | Bulkverpakking |