Dulimex DX 2400-03I oogterminal 3 mm RVS AISI 316 - A30200899 - afbeelding 1
Dulimex DX 2400-03I oogterminal 3 mm RVS AISI 316 - A30200899 - afbeelding 2
Dulimex DX 2400-03I oogterminal 3 mm RVS AISI 316 - A30200899 - afbeelding 3

Dulimex DX 2400-03I oogterminal 3 mm RVS AISI 316 9.930240003

Artikelnummer: A30200899

  • Oogterminal
  • Dulimex DX
  • Type 2400-03I
  • 8713138940354
  • 9.930240003

van 1 € 24,07 per 10 stuks 0,27 € off -10% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend

Beschrijving

  • Oogterminal

  • Merk Dulimex DX

  • Type 2400-03I

  • 8713138940354

  • 9.930240003

  • Materiaal: RVS AISI 316

  • Finish: gepolijst

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 9.930240003
Alternatief artikelnummer leverancier 9930240003
EAN artikel 8713138940354
EAN minimale bestelhoeveelheid 8716336635091
EAN ompak 8713138960352
Intrastat CBS code 73269098
Artikel ID N10518445
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productgroep Oogterminals RVS AISI 316
Productsoort Oogterminal
Type 2400-03I
Minimale bestelhoeveelheid 10 stuks
Voor kabel diameter 3 mm
Materiaal dikte oog 4 mm
D3 6,5 mm
L1 64 mm

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1