Dulimex DX 2100-16I draadterminal M16-8 mm RVS AISI 316 9.930210016
Artikelnummer: A30201053
- Draadterminal RVS AISI 316
- Dulimex DX
- Type 2100-16I
- 9.930210016
- 8713138940255
Vanaf 1
€ 17,18 per stuk
3,64 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Draadterminal RVS AISI 316
-
Merk Dulimex DX
-
Type 2100-16I
-
9.930210016
-
8713138940255
-
Materiaal: RVS AISI 316
-
Finish: gepolijst
-
Dulimex DX 2100-16I draadterminal M16-8 mm RVS AISI 316 9.930210016 kopen?
-
Dulimex DX Draadterminal RVS en meer Spanschroeven en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9.930210016 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9930210016 |
| EAN artikel | 8713138940255 |
| EAN verpakking | 8716336635077 |
| EAN ompak | 8714140214853 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10518451 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kabels - Spanschroeven - Draadterminal RVS |
| Productgroep | Draadterminals RVS AISI 316 |
| Productsoort | Draadterminal RVS AISI 316 |
| Type | 2100-16I |
| Alternatief type | 210016I |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Materiaal | RVS AISI 316 |
| Finish | Gepolijst |
| G | 16 mm |
| L1 | 89 mm |
| L2 | 175 mm |
| NV | 14 mm |
| Voor kabel diameter | 8 mm |