Dulimex DX 205-15M gesloten S-haak 1.3 mm 15x9 mm messing 8512.000.3001
Artikelnummer: A30201332
- Gesloten S-haak messing
- Dulimex DX
- Type 205-15M
- 8512.000.3001
- 8716336566999
Vanaf 100
€ 0,14 per stuk
0,03 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 0,26 per stuk
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Gesloten S-haak messing
-
Merk Dulimex DX
-
Type 205-15M
-
8512.000.3001
-
8716336566999
-
Materiaal: messing
-
Geschlossen S-Haken 1,3 mm 15x09 mm Messing
-
Crochet esse fermée 1,3 mm 15x09 mm laiton
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8512.000.3001 Y30201332 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 85120003001 |
| EAN artikel | 8716336566999 |
| EAN verpakking | 8716336567002 |
| EAN ompak | 8716336566982 |
| Intrastat CBS code | 73151200 |
| Artikel ID | N10035869 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kettingen - S-haken - S-haak vermessingd |
| Productgroep | Gesloten S-haken messing |
| Productsoort | Gesloten S-haak messing |
| Type | 205-15M |
| Alternatief type | 20515M |
| Minimum besteleenheid | 100 stuks |
| D | 1,3 mm |
| L | 15 mm |
| B | 9 mm |
| Verpakking | Bulkverpakking |