Dulimex DX 178-20N wervel 20 mm-3/4 inch zamac vernikkeld - A30200802 - afbeelding 1
Dulimex DX 178-20N wervel 20 mm-3/4 inch zamac vernikkeld - A30200802 - afbeelding 2
Dulimex DX 178-20N wervel 20 mm-3/4 inch zamac vernikkeld - A30200802 - afbeelding 3

Dulimex DX 178-20N wervel 20 mm-3/4 inch zamac vernikkeld 9.120178020

Artikelnummer: A30200802

  • Wervel
  • Dulimex DX
  • Type 178-20N
  • 8713138143502
  • 9.120178020

van 1 € 133,95 per 100 stuks 0,15 € off -10% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend

Beschrijving

  • Wervel

  • Merk Dulimex DX

  • Type 178-20N

  • 8713138143502

  • 9.120178020

  • Materiaal: zamac

  • Finish: vernikkeld

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 9.120178020
Alternatief artikelnummer leverancier 9120178020
EAN artikel 8713138143502
EAN minimale bestelhoeveelheid 8713138103506
EAN ompak 8713138163500
Intrastat CBS code 79070000
Artikel ID N10036365
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productgroep Wervels serie 178 oog-oog zamac
Productsoort Wervel
Type 178-20N
Minimale bestelhoeveelheid 100 stuks
I 64 mm
B 19 mm

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1