Dulimex DX 1520-06R noodschalm 6 mm kunststof rood 9.800152026
Artikelnummer: A30201270
- Kunststof noodschalm
- Dulimex DX
- Type 1520-06R
- 9.800152026
- 8713138842009
Vanaf 25
€ 1,22 per stuk
0,30 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 1,60 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 500
€ 1,07 per stuk
0,46 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Kunststof noodschalm
-
Merk Dulimex DX
-
Type 1520-06R
-
9.800152026
-
8713138842009
-
Materiaal: kunststof
-
Dulimex DX 1520-06R noodschalm 6 mm kunststof rood 9.800152026 kopen?
-
Dulimex DX Noodschalm kunststof en meer Ketting toebehoren en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9.800152026 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9800152026 |
| EAN artikel | 8713138842009 |
| EAN verpakking | 8713138802003 |
| EAN ompak | 8716336634940 |
| Intrastat CBS code | 39269097 |
| Artikel ID | N10033688 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kettingen - Ketting toebehoren - Noodschalm kunststof |
| Productgroep | Kunststof noodschalmen |
| Productsoort | Kunststof noodschalm |
| Type | 1520-06R |
| Alternatief type | 152006R |
| Minimum besteleenheid | 25 stuks |
| Materiaal | Kunststof |
| d | 6 mm |
| b | 24 mm |
| h | 47 mm |
| Kleur | Rood |
| Verpakking | Bulkverpakking |