Dulimex DX 1510-08Z kunststof noodschakel 8 mm zwart 9.800151008
Artikelnummer: A30201265
- Kunststof noodschakel
- Dulimex DX
- Type 1510-08Z
- 9.800151008
- 8713138841453
Vanaf 25
€ 0,41 per stuk
0,09 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 0,57 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 500
€ 0,39 per stuk
0,11 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Kunststof noodschakel
-
Merk Dulimex DX
-
Type 1510-08Z
-
9.800151008
-
8713138841453
-
Materiaal: kunststof
-
Dulimex DX 1510-08Z kunststof noodschakel 8 mm zwart 9.800151008 kopen?
-
Dulimex DX Noodschakel kunststof en meer Ketting toebehoren en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9.800151008 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9800151008 |
| EAN artikel | 8713138841453 |
| EAN verpakking | 8713138801457 |
| EAN ompak | 8716336635015 |
| Intrastat CBS code | 39269097 |
| Artikel ID | N10033679 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kettingen - Ketting toebehoren - Noodschakel kunststof |
| Productgroep | Kunststof noodschakels |
| Productsoort | Kunststof noodschakel |
| Type | 1510-08Z |
| Alternatief type | 151008Z |
| Minimum besteleenheid | 25 stuks |
| Materiaal | Kunststof |
| D | 8 mm |
| B | 29 mm |
| L | 36 mm |
| Kleur | Zwart |