Dulimex DX 1480-22B spanschroef DIN 1480 oog-oog 22 mm staal verzinkt 9.514148022
Artikelnummer: A30201143
- Spanschroef oog-oog DIN 1480 verzinkt
- Dulimex DX
- Type 1480-22B
- 9.514148022
- 8713138543456
Vanaf 1
€ 19,26 per stuk
4,08 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Spanschroef oog-oog DIN 1480 verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 1480-22B
-
9.514148022
-
8713138543456
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Normering: DIN 1480
-
Dulimex DX 1480-22B spanschroef DIN 1480 oog-oog 22 mm staal verzinkt 9.514148022 kopen?
-
Dulimex DX Spanschroef met oog en oog DIN 1480 verzinkt en meer Spanschroeven en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9.514148022 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9514148022 |
| EAN artikel | 8713138543456 |
| EAN verpakking | 8713138503450 |
| EAN ompak | 8713138563454 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10033515 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kabels - Spanschroeven - Spanschroef met oog en oog DIN 1480 verzinkt |
| Productgroep | Spanschroeven oog-oog DIN 1480 verzinkt |
| Productsoort | Spanschroef oog-oog DIN 1480 verzinkt |
| Type | 1480-22B |
| Alternatief type | 148022B |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Draad | M22 |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| Normering | DIN 1480 |
| L | 220 mm |
| L1 | 140 mm |
| WLL | 1100 kg |
| Diameter | 30 mm |