Dulimex DX 1478-24AE spanschroef met aanlaseinden DIN 1478 24 mm staal blank 9.576147824
Artikelnummer: A30201061
- Spanschroef met aanlaseinden DIN 1478 blank
- Dulimex DX
- Type 1478-24AE
- 9.576147824
- 8713138547454
Vanaf 1
€ 29,76 per stuk
7,44 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 5
€ 27,90 per stuk
9,30 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Spanschroef met aanlaseinden DIN 1478 blank
-
Merk Dulimex DX
-
Type 1478-24AE
-
9.576147824
-
8713138547454
-
Materiaal: staal
-
Finish: blank
-
Normering: DIN 1478
-
Dulimex DX 1478-24AE spanschroef met aanlaseinden DIN 1478 24 mm staal blank 9.576147824 kopen?
-
Dulimex DX Spanschroef met aanlaseind DIN 1478 blank en meer Spanschroeven en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9.576147824 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9576147824 |
| EAN artikel | 8713138547454 |
| EAN verpakking | 8713138507458 |
| EAN ompak | 8713138567452 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10033560 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kabels - Spanschroeven - Spanschroef met aanlaseind DIN 1478 blank |
| Productgroep | Spanschroeven met aanlaseinden DIN 1478 blank |
| Productsoort | Spanschroef met aanlaseinden DIN 1478 blank |
| Type | 1478-24AE |
| Alternatief type | 147824AE |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Draad | M24 |
| H | 255 mm |
| Spanbereik | 180 mm |
| L | 520 mm |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Blank |
| Normering | DIN 1478 |
| WLL | 3920 kg |