Dormakaba TS 99 FL vrijloop deurdranger EN 2-5 N-montage B zilver 53320201
Artikelnummer: A10180131
- Vrijloopdeurdranger
- Dormakaba
- Type TS 99 FL
- 53320201
- 4021226838358
Vanaf 1
€ 695,44 per stuk
77,27 € off
-10%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
- Normale arm
- Merk Dormakaba
- Type TS 59
- 22005001
- 4021226287002
- Dankzij de vrijloopfunctie van de TS 99 kunt u brand-en rookwerende binnendeuren openen en sluiten zonder enige merkbare vorm van weerstand
- Door de vrijloopfunctie blijft de deur vrij beweeglijk, alsof er geen deurdranger op de deur gemonteerd werd
- Alleen in geval van brand of stoomuitval zal de deurdranger de deur automatisch sluiten
- De TS 99 en haar geschiktheid ten aanzien van grote deurbreedtes maakt haar ideaal voor onder andere gebruik in ziekenhuizen, verzorgingstehuizen en centra voor mindervaliden
- Met andere woorden, de TS 99 is uitermate geschikt voor plaatsen waar barrièrevrijheid een grote rol speelt
- Daarbij is de TS 99 geschikt voor enkele en dubbele deuren
- De TS 99 heeft een Contur Design
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 53320201 |
| EAN artikel | 4021226838358 |
| Intrastat code | 83026000 |
| Artikel ID | - |
| Leverancier | Dormakaba |
| EAN leverancier | 8712423017757 |
| Merk | Dormakaba |
| Productgroep | Deurdrangers |
| Productsoort | Vrijloopdeurdranger |
| Type | TS 99 FL |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Gewicht | 4,8 kg |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Verpakt per | 1 stuk |
| Draairichting | DIN links-rechts |
| Geschiktheid deuren | Algemene deuren, brand-en rookwerende deuren |
| Montagewijzen | Deurbladmontage aan de scharnierzijde |
| Maximale deurbreedte brand- en rookwerende deuren | 1250 mm |
| Breedte | 52 mm |
| Hoogte | 71 mm |
| Lengte | 413 mm |
| Brand- en rookwerende deuren | Geschikt |
| Maximale deurbreedte algemene deuren | 1250 mm |
| Norm | EN 1154, EN 1155, CE markering, DIN 18040, EN 14637 in voorbereiding |
| Mechanische vastzetinrichting | Optioneel (niet voor brand- en rookwerende deuren) |