Dormakaba TS 92 G glijarmdeurdranger EN 1-4 zwart RAL 9005 42030119
Artikelnummer: A10180038
- Glijarmdeurdranger
- Dormakaba
- Type TS 92 G
- 42030119
- 4021226318805
Vanaf 1
€ 164,37 per stuk
8,65 € off
-5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
- Deurdranger
- Merk Dormakaba
- Type TS 68
- 66400201
- 4021226221679
- De TS 92 met glijarm biedt een optimale aanvulling op het TS 93 glijarm-deurdrangersysteem van dormakaba
- De Contur-design zorgt ook hier voor een uniforme vormgeving in projecten
- De lineaire aandrijving en de hartvormige nokkenas van de deurdrangers reduceren onmiddelijk de te overwinnen weerstand bij het openen van de deur
- De TS 92 is speciaal ontwikkeld voor interieurtoepassingen
- Bovendien is de TS 92 geschikt voor deuren met enkele en dubbele vleugel
- Ook heeft de TS 92 diverse afregelmogelijkheden en kan de TS 92 snel en eenvoudig worden geïnstalleerd
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 42030119 |
| EAN artikel | 4021226318805 |
| Intrastat code | 83026000 |
| Artikel ID | - |
| Leverancier | Dormakaba |
| EAN leverancier | 8712423017757 |
| Merk | Dormakaba |
| Productgroep | Deurdrangers |
| Productsoort | Glijarmdeurdranger |
| Type | TS 92 G |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Gewicht | 1,84 kg |
| Kleur | Zwart RAL 9005 |
| Materiaal | Metaal |
| Verpakt per | 1 stuk |
| Draairichting | DIN links-rechts |
| Geschiktheid deuren | Algemene deuren, brand-en rookwerende deuren |
| Montagewijzen | Deurbladmontage aan de tegenscharnierzijde, kozijndorpelmontage aan de scharnierzijde |
| Maximale deurbreedte brand- en rookwerende deuren | 1100 mm |
| Breedte | 47 mm |
| Hoogte | 65 mm |
| Lengte | 281 mm |
| Brand- en rookwerende deuren | Geschikt |
| Maximale deurbreedte algemene deuren | 1100 mm |
| Norm | EN 1154, EN 1155, DIN Spec 1104, CE markering |
| Mechanische vastzetinrichting | Optioneel (niet voor brand- en rookwerende deuren) |