Dormakaba TS 73 V schaararmdeurdranger EN 2-4 zonder arm opgave RAL kleur 37010109
Artikelnummer: A10180052
- Schaararmdeurdranger
- Dormakaba
- Type TS 73 V
- 37010109
- 4021226312315
Vanaf 1
€ 213,44 per stuk
11,23 € off
-5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
- Schaararmdeurdranger
- Merk Dormakaba
- Type TS 73 V
- 37010101
- 4021226312193
- Een veelzijdige en compacte deurdranger op basis van conventionele techniek
- Leverbaar in verschillende uitvoeringen en geschikt voor binnendeuren evenals brand-en rookwerende deuren. Dankzij zijn buitengewoon vlakke en compacte vorm zijn montageproblemen vrijwel uitgesloten
- Andere kenmerken zijn:
- 1 deurdranger, 4 montagewijzen
- Voor vochtige ruimten in corrosiebeschermde uitvoering
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 37010109 |
| EAN artikel | 4021226312315 |
| Intrastat code | 83026000 |
| Artikel ID | - |
| Leverancier | Dormakaba |
| EAN leverancier | 8712423017757 |
| Merk | Dormakaba |
| Productgroep | Deurdrangers |
| Productsoort | Schaararmdeurdranger |
| Type | TS 73 V |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Gewicht | 1,48 kg |
| Kleur | RAL opgave |
| Materiaal | Metaal |
| Verpakt per | 1 stuk |
| Draairichting | DIN links-rechts |
| Geschiktheid deuren | Algemene deuren, brand-en rookwerende deuren |
| Montagewijzen | Deurbladmontage aan de scharnierzijde, kozijndorpelmontage aan de tegenscharnierzijde |
| Maximale deurbreedte brand- en rookwerende deuren | 1100 mm |
| Breedte | 40 mm |
| Hoogte | 60 mm |
| Lengte | 225 mm |
| Brand- en rookwerende deuren | Geschikt |
| Maximale deurbreedte algemene deuren | 1100 mm |
| Norm | EN 1154, CE markering |
| Zonder arm | Ja |