Dormakaba S 05 verlengde krukstift PHT S-105 3501439200050
Artikelnummer: A10180753
- Verlengde krukstift
- Dormakaba
- Type S 05
- 3501439200050
- 4021226277348
Vanaf 1
€ 8,94 per stuk
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
- Kantschuiven
- Merk Dormakaba
- Type HZ43-F22L
- 15199002
- 4021226867655
- De PHT S 05 Verlengde krukstift, PHT toebehoren
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 3501439200050 |
| EAN artikel | 4021226277348 |
| Intrastat code | 83024110 |
| Artikel ID | - |
| Leverancier | Dormakaba |
| EAN leverancier | 8712423017757 |
| Merk | Dormakaba |
| Productgroep | Panieksluitingen |
| Productsoort | Verlengde krukstift |
| Type | S 05 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Gewicht | 0,083 kg |
| Materiaal | Metaal |
| Verpakt per | 1 stuk |
| Bereik deurdiktes | 60-105 mm |
| Met bevestigingsschroeven | Ja |
| Tuimelaar | 8 mm |