Dormakaba PHA 2161 verticale sluitstaaf stang onder 3501421610000
Artikelnummer: A10180643
- Verticale sluitstaaf
- Dormakaba
- Type PHA 2161
- 3501421610000
- 4021226313992
Vanaf 1
€ 37,84 per stuk
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
- Verticale sluitstaaf
- Merk Dormakaba
- Type PHA 2195
- 3501421950000
- 4021226299975
- Verticale sluitstaaf TRB onder, ten behoeve van de PHA 2570 TS (passieve deur)
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 3501421610000 |
| EAN artikel | 4021226313992 |
| Intrastat code | 73269098 |
| Artikel ID | - |
| Leverancier | Dormakaba |
| EAN leverancier | 8712423017757 |
| Merk | Dormakaba |
| Productgroep | Paniekopener toebehoren |
| Productsoort | Verticale sluitstaaf |
| Type | PHA 2161 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Gewicht | 0,54 kg |
| Materiaal | Ijzer-staal |
| Verpakt per | 1 stuk |
| Montagewijzen | Opbouw |
| Diameter buis | 10 mm |
| Onder | Ja |
| Voor krukhoogte tot | 1050 mm |