Dormakaba EM 500 G/U/A opvulring voor EM 500 RVS 69012541
Artikelnummer: A10180589
- Opvulring
- Dormakaba
- Type EM 500 G/U/A
- 69012541
- 4021226215791
Vanaf 1
€ 42,42 per stuk
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
- Hoekconsole
- Merk Dormakaba
- Type EM 500 A/G
- 69011540
- 4021226190715
- Deze opvulring van 22 mm kan met elke deurmagneet uit de series EM 500 G, U of A worden gecombineerd
- Deze opvulring wordt toegepast, als de elektromagneet verder van de wand of console naar voren moet komen
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 69012541 |
| EAN artikel | 4021226215791 |
| Intrastat code | 39259080 |
| Artikel ID | - |
| Leverancier | Dormakaba |
| EAN leverancier | 8712423017757 |
| Merk | Dormakaba |
| Productgroep | Deurmagneten |
| Productsoort | Opvulring |
| Type | EM 500 G/U/A |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Gewicht | 0,06 kg |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Kunststof |
| Verpakt per | 1 stuk |
| Breedte | 85 mm |
| Hoogte | 22 mm |
| Lengte | 85 mm |