Dormakaba BTS 80 F vloerveer EN 5 zonder as met cementkast pendel 80210001
Artikelnummer: A10180808
- Vloerveer
- Dormakaba
- Type BTS 80 F
- 80210001
- 4021226216415
Vanaf 1
€ 656,97 per stuk
73,00 € off
-10%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
- Vloerveer
- Merk Dormakaba
- Type BTS 80 FLB
- 82124101
- 4021226216521
- De universele BTS 80 vloerveer is ontworpen om aan alle vereisten bij verschillende types deuren tegemoet te komen
- Het uitgebreide gamma toebehoren maakt aanpassing aan verschillende toepassingsvereisten mogelijk
- Functioneel en discreet, want van zodra de vloerveer gemonteerd is in de vloer, is het mechanisme haast volledig uit het zicht
- Tevens heeft de BTS 80 drie modelvarianten en heeft het een verborgen installatie
- De BTS 80 vloerveren voldoen dankzij de vele individuele gebruiksfuncties aan de meest uiteenlopende eisen en beschikken over maximale betrouwbaarheid door de hoogste kwaliteit
- De BTS 80 F is speciaal voor gebruik onder brand-of rook compartimenterende deuren
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 80210001 |
| EAN artikel | 4021226216415 |
| Intrastat code | 83026000 |
| Artikel ID | - |
| Leverancier | Dormakaba |
| EAN leverancier | 8712423017757 |
| Merk | Dormakaba |
| Productgroep | Vloerveren |
| Productsoort | Vloerveer |
| Type | BTS 80 F |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Gewicht | 6,19 kg |
| Materiaal | Metaal |
| Verpakt per | 1 stuk |
| Draairichting | DIN links-rechts |
| Geschiktheid deuren | Pendeldeuren |
| Montagewijzen | Vloermontage |
| Maximale deurbreedte brand- en rookwerende deuren | 1250 mm |
| Breedte | 78 mm |
| Hoogte | 60 mm |
| Lengte | 341 mm |
| Brand- en rookwerende deuren | Geschikt |
| Maximale deurbreedte algemene deuren | 1250 mm |
| Norm | EN 1154, CE markering, DIN spec 1104, ANSI 156.4 |
| Mechanische vastzetinrichting | Optioneel (niet voor brand- en rookwerende deuren) |
| Traploos instelbaar gebied sluitsnelheid | 175-0 graden |