Dormakaba BTS 80 dekplaat voor BTS80 /F/EMB/FLB RVS (7410) 46700000
Artikelnummer: A10180834
- Dekplaat
- Dormakaba
- Type BTS 80
- 46700000
- 4021226007594
Vanaf 1
€ 46,82 per stuk
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
- Dekplaat
- Merk Dormakaba
- Type BTS 80 BSR
- 46700080
- 4021226212028
- Universele dekplaat ten behoeve van BTS 80 F/EMB/FLB vloerveren
- Door een van de daarvoor bestemde hoeken uit de universele dekplaat te breken wordt deze geschikt voor DIN linkse- of DIN rechtse montage
- Onder dubbelwerkende deuren wordt de dekplaat gemonteerd zoals deze wordt geleverd
- Levering inclusief schroefjes en hielplaatje
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 46700000 |
| EAN artikel | 4021226007594 |
| Intrastat code | 83026000 |
| Artikel ID | N10120610 |
| Leverancier | Dormakaba |
| EAN leverancier | 8712423017757 |
| Merk | Dormakaba |
| Productgroep | Vloerveer toebehoren |
| Productsoort | Dekplaat |
| Type | BTS 80 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Gewicht | 0,42 kg |
| Materiaal | RVS |
| Verpakt per | 1 stuk |
| Draairichting | DIN links-rechts |
| Geschiktheid deuren | Draai- en pendeldeuren, buiten- en binnendeuren, algemene deuren |
| Maximale deurbreedte brand- en rookwerende deuren | 1400 mm |
| Breedte | 105 mm |
| Hoogte | 1,5 mm |
| Lengte | 358 mm |
| Inclusief schroeven en hielplaat | Ja |