DeWit stamper staal ronde kop lengte 1450 mm 0514
Artikelnummer: A29000218
Stamper
- DeWit
- Type 514
- 0514
- 8714936005146
Vanaf 1
€ 74,78 per stuk
10,68 € off
-12,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie DeWit Garden Tools
Beschrijving
Stamper
-
Merk DeWit
-
Type 514
-
0514
-
8714936005146
-
Deze stamper heeft een ronde kop van 110 mm voor specialistisch gebruik
-
De langere lengte maakt het aanstampen van gaten een stuk gemakkelijker
-
Uitvoering: Staal ronde kop
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0514 |
| Alternatief atikelnummer leverancier | 514 |
| EAN artikel | 8714936005146 |
| Intrastat CBS code | 82019000 |
| Artikel ID | N10104102 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | De Wit Kornhorn |
| EAN leverancier | 8714936099992 |
| Merk | DeWit |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Tuingereedschappen - Gronddammers - Stampers - Stamper staal |
| Productgroep | Stampers |
| Productsoort | Stamper |
| Type | 514 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Afmeting | rond 110 mm |
| Afmeting voet | Rond 110 mm |
| Totale lengte | 1550 mm |
| Gewicht | 5,75 kg |