DeWit houten klos met ring 0202
Artikelnummer: A29000047
Tegelklopper losse houten klos
- DeWit
- Type 202
- 0202
- 8714936002022
Vanaf 1
€ 37,93 per stuk
4,21 € off
-10%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie DeWit Garden Tools
Beschrijving
Tegelklopper losse houten klos
-
Merk DeWit
-
Type 202
-
0202
-
8714936002022
-
Losse klos met ring voor tegelklopper (0201)
-
Materiaal: Essen
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0202 |
| Alternatief atikelnummer leverancier | 202 |
| EAN artikel | 8714936002022 |
| Intrastat CBS code | 82019000 |
| Artikel ID | N10103635 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | De Wit Kornhorn |
| EAN leverancier | 8714936099992 |
| Merk | DeWit |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Handgereedschappen - Hamers - Kloppers - Klopper los |
| Productgroep | Kloppers |
| Productsoort | Tegelklopper losse houten klos |
| Type | 202 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Afmeting | 105x105x220 mm |
| Diameter | 95 mm |
| Totale lengte | 105 mm |
| Gewicht | 0,75 kg |