Deltafix sierketting gebronsd 40 m 22x3 mm 59074
Artikelnummer: A21903496
- Sierketting gebronsd glad
- Deltafix
- Type 59074
- 59074
- 8711517590749
Vanaf 1
€ 111,82 per spoel
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Sierketting gebronsd glad
-
Merk Deltafix
-
Type 59074
-
59074
-
8711517590749
-
Gebronsde metalen sierketting is geschikt als decoratieve ketting om bijvoorbeeld lampen op te hangen of als fraaie afzetketting
-
Spoeltype (diameter flens x breedte in mm)
-
DF1 = diameter 250 x 84
-
P3 = diameter 200 x 110
-
Minimale bestelhoeveelheid: 1
-
Verpakking: spoel
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 59074 |
| EAN artikel | 8711517590749 |
| Intrastat CBS code | 73158900 |
| Artikel ID | N11128217 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Deltafix International |
| EAN leverancier | 8711517000002 |
| Merk | Deltafix |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kettingen - Sierkettingen - Sierketting ronde draad messing |
| Productgroep | Kettingen |
| Productsoort | Sierketting gebronsd glad |
| Type | 59074 |
| Minimale besteleenheid | 1 spoel |
| Lengte | 40 m |
| Dikte | 3 mm |
| Kleur | Gebronsd |
| Breedte | 22 mm |
| Spoeltype | DF1/Z110/4 |
| Indicatieve werklast | 10 kg |