De Raat Security kluis legbord <500 mm voor DRS Depo 071007100
Artikelnummer: A51260481
- Accessoires kluis DRS Depo
- De Raat Security
- Type Legbord <500 mm
- 071007100
- 8712897014108
Vanaf 1
€ 78,17 per stuk
4,11 € off
-5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 19,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Accessoires kluis DRS Depo
-
Merk De Raat Security
-
Type Legbord <500 mm
-
071007100
-
8712897014108
-
DRS Depo Legborden
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 071007100 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 71007100 |
| EAN artikel | 8712897014108 |
| Intrastat CBS code | 83030040 |
| Artikel ID | N10436714 |
| Leverancier | De Raat Security |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| EAN leverancier | 8712897000002 |
| Merk | De Raat Security |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Kluizen - Kluis toebehoren - Legbord |
| Productgroep | Accessoires |
| Productsoort | Accessoires kluis DRS Depo |
| Type | Legbord <500 mm |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Binnenmaat breedte | 495 mm |
| Binnenmaat diepte | 312 mm |
| Binnenmaat hoogte | 695 mm |