De Raat Security kluis inbraakwerend Wertheim AM 10 071071001
Artikelnummer: A51260265
- Eurosafe kluis inbraakwerend Wertheim AM
- De Raat Security
- Type Wertheim AM 10
- 071071001
- 8712897020062
Vanaf 1
€ 1.769,63 per stuk
196,62 € off
-10%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 19,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Eurosafe kluis inbraakwerend Wertheim AM
-
Merk De Raat Security
-
Type Wertheim AM 10
-
071071001
-
8712897020062
-
De Wertheim AG/AM serie biedt u indrukwekkende inbraakwerende capaciteiten
-
Met hun fraaie vormgeving zullen deze kluizen zeker niet misstaan in uw prive- of kantooromgeving
-
Biedt bescherming tegen inbraak en een eerste bescherming tegen brand
-
Geschikt voor de berging van kostbaarheden
-
In hoogte verstelbare legborden
-
Modellen AM voorbereid voor kabeldoorvoer
-
Voorzien van een dubbelbaard sleutelslot (2 sleutels meegeleverd)
-
Voorbereid voor vloer- en muurverankering
-
Kleur: RAL 7037, donkergrijs
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 071071001 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 71071001 |
| EAN artikel | 8712897020062 |
| Intrastat CBS code | 83030040 |
| Artikel ID | - |
| Leverancier | De Raat Security |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| EAN leverancier | 8712897000002 |
| Merk | De Raat Security |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Kluizen - Kluis inbraakwerend |
| Productgroep | Eurosafes |
| Productsoort | Eurosafe kluis inbraakwerend Wertheim AM |
| Type | Wertheim AM 10 |
| Alternatief type | Wertheim AM10 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Gewicht | 125 kg |
| Buitenmaat breedte | 545 mm |
| Buitenmaat hoogte | 395 mm |
| Buitenmaat diepte | 442 mm |
| Aantal legborden | 1 stuk |
| Binnenmaat breedte | 495 mm |
| Binnenmaat diepte | 310 mm |
| Binnenmaat hoogte | 345 mm |
| Brandwerendheid | Niet getest, biedt een eerste bescherming bij brand |
| Inhoud | 53 L |
| Norm braakwerend | EN 1143-1 klasse i |
| Waardeberging | 10,000 EUR |
| Waardeberging kostbaarheden | 20,000 EUR |
| Norm brandwerend | DIN 4102 |