Dak en Gevel afdekkap kunststof wit voor schroef 5 mm kuip 100 stuks 6305.50.20501
Artikelnummer: A51400009
- Afdekkap voor schroef wit
- Dak en Gevel
- Type 6305.50.20501
- 6305.50.20501
- 8712811796790
Vanaf 8
€ 34,39 per 8 kuipen
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Hoenderdaal Fasteners
Beschrijving
-
Afdekkap voor schroef wit
-
Merk Dak en Gevel
-
Type 6305.50.20501
-
6305.50.20501
-
8712811796790
-
Afdekkapjes voor het netjes afdekken-afwerken van een schroef
-
In wit en transparant verkrijgbaar
-
Materiaal: kunststof
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6305.50.20501 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 63055020501 |
| EAN artikel | 8712811796790 |
| Intrastat CBS code | 73181290 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Hoenderdaal Fasteners |
| EAN leverancier | 8712811999924 |
| Merk | Dak en Gevel |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Afdekkappen - Afdekkappen-proppen - Afdekkap voor schroef Pozidriv |
| Productgroep | Afdekkappen |
| Productsoort | Afdekkap voor schroef wit |
| Type | 6305.50.20501 |
| Minimale besteleenheid | 8 kuipen |
| Inhoud kuip | 100 stuks |
| Buitendiameter | 14 mm |
| Binnendiameter | 5.1 mm |
| Kleur | Wit |
| Kleur RAL | RAL 9010 |
| Diameter | 5 mm |
| Uitvoering | Voor schroef 5.0 mm |
| Hoogte | 7 mm |
| Overdoos | 800 stuks |