Copenhagen Prof 14354 muurverfroller Perlon 13 mm vacht 10 cm set 10 stuks 20.240.19
Artikelnummer: A50400666
- Perlon roller
- Copenhagen Prof
- Type 14354
- 20.240.19
- 8710735753196
Vanaf 1
€ 12,45 per set
1,38 € off
-10%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Perlon roller
-
Merk Copenhagen Prof
-
Type 14354
-
20.240.19
-
8710735753196
-
Kort geweven polyamide met gouden draad
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 20.240.19 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 2024019 |
| EAN artikel | 8710735753196 |
| Intrastat code | - |
| Artikel ID | N10037655 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Smartwares Home Improvement |
| EAN leverancier | 8711332000003 |
| Merk | Copenhagen Prof |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Handgereedschappen - Schildersgereedschappen - Verfrollers - Polyamideroller |
| Productgroep | Rollers |
| Productsoort | Perlon roller |
| Type | 14354 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 set |
| Verpakking | Per 10 rollers |
| Beugeldiameter | 6 mm |
| Vachtdikte | 13 mm |
| Lengte | 10 cm |