Copenhagen Pro verfmixer metaal diameter 80 mm Speedmixer - A50401970 - afbeelding 1
Copenhagen Pro verfmixer metaal diameter 80 mm Speedmixer - A50401970 - afbeelding 2
Copenhagen Pro verfmixer metaal diameter 80 mm Speedmixer - A50401970 - afbeelding 3

Copenhagen Pro verfmixer metaal diameter 80 mm Speedmixer 23.413.20

Artikelnummer: A50401970

  • Verfmixer
  • Copenhagen Pro
  • Type Metaal diameter 80 mm speedmixer
  • 23.413.20
  • 8710735801262

Vanaf 1 € 3,46 per stuk 0,28 € off -7,5% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,95 Incl. 21,00% BTW
    Voor de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen worden bijkomende kosten apart in rekening gebracht.
Voorraad: voorraadhoudend – 0 op voorraad
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.

Let op!

  • Informeer naar mogelijkheden voor snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een VEELVOUD van) de aangegeven MINIMALE bestelhoeveelheden worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht hoger dan 20 kg kunnen voor uitlevering additionele transportkosten bovenop transportkosten volgens winkelwagen worden berekend
  • Snel leverbaar
    Product is voorraadhoudend
    0 producten op voorraad

Video's

Bedrijfspresentatie SHI Non-Food Concepts

Bedrijfspresentatie SHI Non-Food Concepts

Beschrijving

  • Verfmixer

  • Merk Copenhagen Pro

  • Type Metaal diameter 80 mm speedmixer

  • 23.413.20

  • 8710735801262

  • Speedmixer metaal met een diameter van 80 mm

  • Voor het mengen van onder andere verfstoffen, kleefstoffen, lijm, kalk en cement

  • Te gebruiken op een boormachine

  • Copenhagen Pro verfmixer metaal diameter 80 mm Speedmixer 23.413.20 kopen?

  • Copenhagen Pro Mengstaaf en meer Mengmachine toebehoren en Non Paint gereedschap, Verf en Elektra van SHI Non Food Concepts voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 23.413.20
Alternatief artikelnummer leverancier 2341320
EAN artikel 8710735801262
Intrastat CBS code 8205598000
Artikel ID N11077208
ID leverancier 8714253106670
Leverancier SHI Non Food Concepts
EAN leverancier 8711332000003
Merk Copenhagen Pro
Productclassificatie Gereedschappen - Machines - Machine toebehoren - Mengmachine toebehoren - Mengstaaf
Productgroep Verfmixers
Productsoort Verfmixer
Type Metaal diameter 80 mm speedmixer
Minimum besteleenheid 1 stuk

Leverancier

SHI Non Food Concepts - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1