Copenhagen Pro stofblik metaal houten steel - A50401513 - afbeelding 1
Copenhagen Pro stofblik metaal houten steel - A50401513 - afbeelding 2

Copenhagen Pro stofblik metaal houten steel 23.464.00

Artikelnummer: A50401513

  • Stofblik
  • Copenhagen Pro
  • Type Metaal houten steel
  • 23.464.00
  • 8710735801521

Vanaf 5 € 28,25 per 5 stuks 1,20 € off -17,5% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk Incl. 21,00% BTW
    Voor de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen worden bijkomende kosten apart in rekening gebracht.
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 10 werkdagen

Let op!

  • Informeer naar mogelijkheden voor snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een VEELVOUD van) de aangegeven MINIMALE bestelhoeveelheden worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht hoger dan 20 kg kunnen voor uitlevering additionele transportkosten bovenop transportkosten volgens winkelwagen worden berekend
  • Verwachte levertijd 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Video's

Bedrijfspresentatie SHI Non-Food Concepts

Bedrijfspresentatie SHI Non-Food Concepts

Beschrijving

  • Stofblik

  • Merk Copenhagen Pro

  • Type Metaal houten steel

  • 23.464.00

  • 8710735801521

  • Stofblik gemaakt van metaal en heeft een robuste houten steel

  • Copenhagen Pro stofblik metaal houten steel 23.464.00 kopen?

  • Copenhagen Pro Stofblik en meer Blikken en Non Paint gereedschap, Verf en Elektra van SHI Non Food Concepts voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 23.464.00
Alternatief artikelnummer leverancier 2346400
EAN artikel 8710735801521
Intrastat CBS code 7326909890
Artikel ID N11077233
ID leverancier 8714253106670
Leverancier SHI Non Food Concepts
EAN leverancier 8711332000003
Merk Copenhagen Pro
Productclassificatie Gereedschappen - Handgereedschappen - Reinigingsgereedschappen - Blikken - Stofblik
Productgroep Huishoudartikelen - Stoffer en blik
Productsoort Stofblik
Type Metaal houten steel
Minimum besteleenheid 5 stuks

Leverancier

SHI Non Food Concepts - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien2