Copenhagen Pro schuurblok grof K60 10x7x2,5 cm - A50401921 - afbeelding 1
Copenhagen Pro schuurblok grof K60 10x7x2,5 cm - A50401921 - afbeelding 2
Copenhagen Pro schuurblok grof K60 10x7x2,5 cm - A50401921 - afbeelding 3
Copenhagen Pro schuurblok grof K60 10x7x2,5 cm - A50401921 - afbeelding 4
Copenhagen Pro schuurblok grof K60 10x7x2,5 cm - A50401921 - afbeelding 5

Copenhagen Pro schuurblok grof K60 10x7x2,5 cm 23.513.02

Artikelnummer: A50401921

  • Schuurblok
  • Copenhagen Pro
  • Type Grof K60 10 cm x 7 cm x 2.5 cm
  • 23.513.02
  • 8710735802122

Vanaf 6 € 1,22 per stuk 0,14 € off -10% Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1 € 1,56 per stuk Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,95 Incl. 21,00% BTW
    Voor de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen worden bijkomende kosten apart in rekening gebracht.
Voorraad: voorraadhoudend – 0 op voorraad
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.

Let op!

  • Informeer naar mogelijkheden voor snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een VEELVOUD van) de aangegeven MINIMALE bestelhoeveelheden worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht hoger dan 20 kg kunnen voor uitlevering additionele transportkosten bovenop transportkosten volgens winkelwagen worden berekend
  • Snel leverbaar
    Product is voorraadhoudend
    0 producten op voorraad

Video's

Bedrijfspresentatie SHI Non-Food Concepts

Bedrijfspresentatie SHI Non-Food Concepts

Beschrijving

  • Schuurblok

  • Merk Copenhagen Pro

  • Type Grof K60 10 cm x 7 cm x 2.5 cm

  • 23.513.02

  • 8710735802122

  • Droog en nat schuren

  • Uitwasbaar en herbruikbaar

  • Voor het schuren van hout en metaal

  • Maat: 10 cm x 7 cm x 2.5 cm

  • Copenhagen Pro schuurblok grof K60 10x7x2,5 cm 23.513.02 kopen?

  • Copenhagen Pro Schuurblok en meer Schuurblokken en Non Paint gereedschap, Verf en Elektra van SHI Non Food Concepts voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 23.513.02
Alternatief artikelnummer leverancier 2351302
EAN artikel 8710735802122
Intrastat CBS code 3924900090
Artikel ID N11077293
ID leverancier 8714253106670
Leverancier SHI Non Food Concepts
EAN leverancier 8711332000003
Merk Copenhagen Pro
Productclassificatie Gereedschappen - Verspanende gereedschappen - Schuurmiddelen - Schuurblokken - Schuurblok
Productgroep Schuursponzen
Productsoort Schuurblok
Type Grof K60 10 cm x 7 cm x 2.5 cm
Minimum besteleenheid 6 stuks
Extra informatie Schuurblok, grof, K60, 10 cm x 7 cm x 25 cm

Leverancier

SHI Non Food Concepts - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien3