Copenhagen Pro kleefdoekje fijngeweven 40x80 cm - A50401529 - afbeelding 1
Copenhagen Pro kleefdoekje fijngeweven 40x80 cm - A50401529 - afbeelding 2
Copenhagen Pro kleefdoekje fijngeweven 40x80 cm - A50401529 - afbeelding 3

Copenhagen Pro kleefdoekje fijngeweven 40x80 cm 23.430.01

Artikelnummer: A50401529

  • Kleefdoekje
  • Copenhagen Pro
  • Type Fijngeweven 40 x 80 cm
  • 23.430.01
  • 8710735801293

Vanaf 10 € 1,13 per stuk 0,13 € off -10% Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1 € 1,57 per stuk Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,95 Incl. 21,00% BTW
    Voor de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen worden bijkomende kosten apart in rekening gebracht.
Voorraad: voorraadhoudend – 0 op voorraad
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.

Let op!

  • Informeer naar mogelijkheden voor snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een VEELVOUD van) de aangegeven MINIMALE bestelhoeveelheden worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht hoger dan 20 kg kunnen voor uitlevering additionele transportkosten bovenop transportkosten volgens winkelwagen worden berekend
  • Snel leverbaar
    Product is voorraadhoudend
    0 producten op voorraad

Video's

Bedrijfspresentatie SHI Non-Food Concepts

Bedrijfspresentatie SHI Non-Food Concepts

Beschrijving

  • Kleefdoekje

  • Merk Copenhagen Pro

  • Type Fijngeweven 40 x 80 cm

  • 23.430.01

  • 8710735801293

  • Kleefdoekje fijngeweven 40 x 80 mm., professionele kleefdoek

  • Direct voor het lakken te gebruiken

  • Dankzij de kleefkracht worden de stofdeeltjes opgenomen en vastgehouden

  • Copenhagen Pro kleefdoekje fijngeweven 40x80 cm 23.430.01 kopen?

  • Copenhagen Pro Stofdoek en meer Werkdoeken en Non Paint gereedschap, Verf en Elektra van SHI Non Food Concepts voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 23.430.01
Alternatief artikelnummer leverancier 2343001
EAN artikel 8710735801293
Intrastat CBS code 6307103000
Artikel ID N11077210
ID leverancier 8714253106670
Leverancier SHI Non Food Concepts
EAN leverancier 8711332000003
Merk Copenhagen Pro
Productclassificatie Gereedschappen - Handgereedschappen - Reinigingsgereedschappen - Werkdoeken - Stofdoek
Productgroep Kleefdoeken
Productsoort Kleefdoekje
Type Fijngeweven 40 x 80 cm
Minimum besteleenheid 10 stuks

Leverancier

SHI Non Food Concepts - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien2