Copenhagen Pro afbreekmes groot 18 mm met slot set 24 stuks - A50401910 - afbeelding 1
Copenhagen Pro afbreekmes groot 18 mm met slot set 24 stuks - A50401910 - afbeelding 2
Copenhagen Pro afbreekmes groot 18 mm met slot set 24 stuks - A50401910 - afbeelding 3
Copenhagen Pro afbreekmes groot 18 mm met slot set 24 stuks - A50401910 - afbeelding 4

Copenhagen Pro afbreekmes groot 18 mm met slot set 24 stuks 23.709.02

Artikelnummer: A50401910

  • Afbreekmes
  • Copenhagen Pro
  • Type Groot 18 mm met slot
  • 23.709.02
  • 8710735803099

Vanaf 1 € 23,78 per set 5,04 € off -17,5% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,95 Incl. 21,00% BTW
    Voor de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen worden bijkomende kosten apart in rekening gebracht.
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 10 werkdagen

Let op!

  • Informeer naar mogelijkheden voor snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een VEELVOUD van) de aangegeven MINIMALE bestelhoeveelheden worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht hoger dan 20 kg kunnen voor uitlevering additionele transportkosten bovenop transportkosten volgens winkelwagen worden berekend
  • Verwachte levertijd 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Video's

Bedrijfspresentatie SHI Non-Food Concepts

Bedrijfspresentatie SHI Non-Food Concepts

Beschrijving

  • Afbreekmes

  • Merk Copenhagen Pro

  • Type Groot 18 mm met slot

  • 23.709.02

  • 8710735803099

  • Geblisterd groot afbreekmes met slot 18 mm

  • Copenhagen Pro afbreekmes groot 18 mm met slot set 24 stuks 23.709.02 kopen?

  • Copenhagen Pro Afbreekmes en meer Messen en Non Paint gereedschap, Verf en Elektra van SHI Non Food Concepts voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 23.709.02
Alternatief artikelnummer leverancier 2370902
EAN artikel 8710735803099
Intrastat CBS code 8205510000
Artikel ID N11077389
ID leverancier 8714253106670
Leverancier SHI Non Food Concepts
EAN leverancier 8711332000003
Merk Copenhagen Pro
Productclassificatie Gereedschappen - Handgereedschappen - Snijgereedschappen - Messen - Afbreekmes
Productgroep Afbreekmessen
Productsoort Afbreekmes
Type Groot 18 mm met slot
Minimum besteleenheid 1 set
Kleur Rood
Breedte mes 18 mm
Extra informatie Afbreekmes, groot, 18 mm, met slot

Leverancier

SHI Non Food Concepts - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1