Carat diamant zaagblad CNA Classic 370x30,00 mm baksteen en asfalt CNAC370500
Artikelnummer: A32600361
Diamantzaag baksteen en asfalt
  • Carat
  • Type CNA Classic
  • CNAC370500
  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
Beschrijving
Diamantzaag baksteen en asfalt
  • Merk Carat
  • Type CNA Classic
  • CNAC370500
  • Uitgevoerd met gekartelde segmenten, voor een optimale eerste aanzet
  • Hechting: laser gelast
  • Geluidsarm: ja
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier CNAC370500
EAN artikel 8714452022115
Intrastat code 68042100
Artikel ID N10688470
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Carat
EAN leverancier 8714452000007
Merk Carat
Productgroep Diamantzagen
Productsoort Diamantzaag baksteen en asfalt
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Asgat 30.00 mm
Diameter 370 mm
Segmenthoogte 14 mm