Briton PO 377 DB SE anti-paniekstang Briton 377 SE dubbele deuren 1 en 2-puntssluiting zilvergrijs 4000.113.7742
Artikelnummer: A30203744
- Anti-paniekstang Briton 377-serie
- Briton
- Type PO 377 DB SE
- 4000.113.7742
- 5050640030368
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 19,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Anti-paniekstang Briton 377-serie
-
Merk Briton
-
Type PO 377 DB SE
-
4000.113.7742
-
5050640030368
-
Een veilige vluchtweg is in openbare gebouwen als theaters en scholen noodzakelijk
-
Deze complete set is speciaal samengesteld voor dubbele deuren
-
Het beslag met verticale stang komt op de passieve deur en de 1-puntszijsluiting met dagschoot op de loopdeur
-
Mocht er paniek ontstaan, dan moet iedereen binnen korte tijd het gebouw kunnen verlaten
-
Om dat te garanderen moet het paniekbeslag voor openbare ruimtes voldoen aan de EN 1125 normering en dat doet deze Briton 377-serie!
-
Maar ook in gebouwen waar de eisen van de EN179 normering van kracht zijn, is een Briton 3-serie paniekstang te adviseren voor een gemakkelijke bediening
-
Met één handeling open je namelijk de vluchtdeuren door op de duwstangen van deze paniekstang voor dubbele deuren te drukken
-
Zowel de 2-puntssluiting boven- als onderaan en de 1-punts zijsluiting worden dan vrijgegeven waardoor de vluchtdeur zich opent
-
Deze paniekstang wordt standaard geleverd met zilvergrijze afwerking en op bestelling in het RVS of vermessingd en is geschikt voor dubbele deuren met een maximale breedte van 1300 mm per deur en een maximale hoogte van 2500 mm
-
Bovendien krijg je vijf jaar garantie op deze paniekstangen!
-
Heb je een hogere of bredere paniekstang nodig voor bijvoorbeeld een monumentaal pand?
-
Dan zijn deze bij ons op aanvraag leverbaar
-
Houd er in dit geval rekening mee dat ze op dat moment niet meer voldoen aan de gestelde eisen van de EN1125 normering
-
Wist je dat er in sommige gevallen ook andere eisen aan paniekbeslag worden gesteld?
-
Het moet er bijvoorbeeld stijlvol uitzien of inbraakwerend zijn
-
Met de DX 5-serie design paniekbeslag en de DX 7-serie inbraakwerend paniekbeslag heb je ook voor deze gevallen een goede oplossing!
-
Draairichting: links en rechts
-
Toepassing: dubbele deuren
-
Bediening: duwstang
-
Geschikt voor: openbare gebouwen
-
Soort schoot: opliggende dagschoot en blokschoten
-
Normering: EN 1125
-
CE-markering: 376B1322AA
-
Maximale deurbreedte: 1.300 mm
-
Minimale deurstijlbreedte: 55 mm
-
Maximale deurhoogte: 2.500 mm
-
Montage: opbouw
-
Montageinstructie: ingesloten
-
Bevestigingsmateriaal: ingesloten
-
Garantie: 5 jaar
-
Briton PO 377 DB SE anti-paniekstang Briton 377 SE dubbele deuren 1 en 2-puntssluiting zilvergrijs 4000.113.7742 kopen?
-
Briton Anti-paniekstang dubbele deur en meer Anti-paniekbeslag en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Briton voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 4000.113.7742 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 40001137742 |
| EAN artikel | 5050640030368 |
| EAN verpakking | - |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10034213 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Briton |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Anti-paniekbeslag - Anti-paniekstang dubbele deur |
| Productgroep | Anti-paniekstangen Briton 377-serie |
| Productsoort | Anti-paniekstang Briton 377-serie |
| Type | PO 377 DB SE |
| Alternatief type | PO377DBSE |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Sluiting | 1-punts zijsluitend en 2-punts boven- en ondersluitend |
| Draairichting | Links en rechts |
| Finish | Zilvergrijs |
| Toepassing | Dubbele deuren |
| Bediening | Duwstang |
| Geschikt voor | Openbare gebouwen |
| Soort schoot | Opliggende dagschoot en blokschoten |
| Normering | EN 1125 |
| CE markering | 376B1322AA |
| Maximale deurbreedte | 1.300 mm |
| Minimale deurstijlbreedte | 55 mm |
| Maximale deurhoogte | 2.500 mm |
| Montage | Opbouw |
| Montage instructie | Ingesloten |
| Bevestigingsmateriaal | Ingesloten |
| Garantie | 5 jaar |
Aanbevolen producten
-
Dulimex DX PO 1413KNS SE anti paniekbeslag opbouw knopset Briton 1413 KNS SE inclusief 1/2 PC voor Briton anti-paniekbeslag zilvergrijs 4000.114.1342
A30203745
- Opbouw knop- en krukset Briton 3- en 5-serie
- Dulimex DX
- Type PO 1413KNS SE
- 4000.114.1342
- 8714140039135
Vanaf 1 € 197,61 per stuk 65,87 € off -25% Incl. 21,00% BTW -
Dulimex DX PO 1413KRS SE anti paniekbeslag opbouw krukset Briton 1413 KRS SE inclusief 1/2 PC voor Briton anti-paniekbeslag zilvergrijs 4000.114.1542
A30202348
- Opbouw knop- en krukset Briton 3- en 5-serie
- Dulimex DX
- Type PO 1413KRS SE
- 4000.114.1542
- 8714140127962
Vanaf 1 € 208,04 per stuk 69,35 € off -25% Incl. 21,00% BTW -
Briton PO HK 376 SE paniekopener hoofdkast Briton voor PO 376-377 zilvergrijs 4000.137.5142
A30202397
- Hoofdkast Briton 3-serie
- Briton
- Type PO HK 376 SE
- 4000.137.5142
- 5050640030641
Vanaf 1 € 159,18 per stuk 46,21 € off -22,5% Incl. 21,00% BTW -
Briton PO EK SE paniekopener eindkast Briton voor PO 376-377-378-379 zilvergrijs 4000.137.5242
A30202372
- Eindkast Briton 3-serie
- Briton
- Type PO EK SE
- 4000.137.5242
- 5050640031716
Vanaf 1 € 86,04 per stuk 24,98 € off -22,5% Incl. 21,00% BTW -
Briton PO EKM SE paniekopener eindkast Briton met alarmswitch voor PO 376-377-378-379 zilvergrijs 4000.137.5342
A30202373
- Eindkast Briton 3-serie
- Briton
- Type PO EKM SE
- 4000.137.5342
- 5050640031143
Vanaf 1 € 184,03 per stuk 53,43 € off -22,5% Incl. 21,00% BTW -
Briton PO EKV SE paniekopener eindkast met vastzetter Briton voor PO 376-377-378 zilvergrijs 4000.137.5442
A30202374
- Eindkast Briton 3-serie
- Briton
- Type PO EKV SE
- 4000.137.5442
- 5050640030719
Vanaf 1 € 105,50 per stuk 30,63 € off -22,5% Incl. 21,00% BTW -
Briton PO ED SE 376 paniekopener einddop Briton voor horizontale duwstang voor PO 376-377-378-379 zilvergrijs 4000.137.5642
A30202370
- Horizontale duwstang Briton 3-serie
- Briton
- Type PO ED SE 376
- 4000.137.5642
- 8714140167586
Vanaf 1 € 12,21 per stuk 2,59 € off -17,5% Incl. 21,00% BTW -
Briton PO SG SE paniekopener stanggeleider Briton voor verticale paniekopener stang voor PO 372-376-377 zilvergrijs 4000.137.6642
A30202412
- Stanggeleider Briton 3-serie
- Briton
- Type PO SG SE
- 4000.137.6642
- 8714140041947
Vanaf 1 € 28,33 per stuk 7,08 € off -20% Incl. 21,00% BTW -
DX PO 902 KNSV mechanisch codeslot bedieningskruk free access-mogelijkheid Geschikt voor PO 296 297 305 306 en DX 5 serie Briton 372 376 377 378 1438 Briton 5 serie links en rechts doordrukbeveiliging vandalisme bestendig RVS PVD (Physical Vapour Deposition) krasvaste finish 4003.600.0212
A30201971
- Mechanisch codeslot anti-paniekbeslag
- Dulimex DX
- Type PO 902 KNSV
- 4003.600.0212
- 5031913001964
Vanaf 1 € 305,28 per stuk 115,80 € off -27,5% Incl. 21,00% BTW -
GfS DW 994 EH-Exit Control paniekopener voor paniek stangen inclusief vooralarm stalen huis profielcilinder half 2 sleutels 9 V batterij pictogrammen en bevestigings materiaal EN 1125 95 dB 4003.994.0000
A30202438
- Exit Control uitgangscontrole staal
- GfS
- Type GFS DW 994
- 4003.994.0000
- 8714140190621
Vanaf 1 € 1.259,51 per stuk 477,75 € off -27,5% Incl. 21,00% BTW